Naše služby - Ruky

NOVÚ GENERÁCIA modelovania nechtov
 
Nails je novogeneračná technológia v nechtovom dizajne pochádzajúca z Ameriky. Z európskych štátov sa dostala najprv do Nemecka, kde som sa aj ja sama naučila základy a odvtedy sa stále zdokonalujem v jej používaní v dennej praxi. Veľkou oporou mi v tom je práve distribútor pre Európu.

Dokonalé nechty rozprávajú nielen príbeh o vašej dokonalej povahe, ale aj o perfektnom vkuse. Majte úžasné nechty, ktoré vám otvoria všetky dvere, a ktorými si podmaníte svoje okolie.

Japonská manikúra

JP-sa v dnešnej dobe stala doslova módnou záležitosťou, ktorú velmi často využívajú aj páni. Je to úprava prirodzených nechtov tzv.voskovanie, ktorého úlohou je vyživiť, posilniť a chrániť nechtovú platničku pred lámaním a štiepením. JP-P-SHINE je špeciálna metóda úpravy nechtov pomocou pravého včelieho vosku. Zbaví nechtov lámania štepenia, dodá im zrkadlový lesk a pružnosť,spevní nechtovú platničku. Súčasne aj prkrví nechty a zabezpečí tak isto zdravý rast. Necht sa nepredlžuje je prirodzený,može sa lakovať a vydrží pokiaľ necht nevyrastie.