Japonská manikúra

JP-sa v dnešnej dobe stala doslova módnou záležitosťou, ktorú velmi často využívajú aj páni. Je to úprava prirodzených nechtov tzv.voskovanie, ktorého úlohou je vyživiť, posilniť a chrániť nechtovú platničku pred lámaním a štiepením. JP-P-SHINE je špeciálna metóda úpravy nechtov pomocou pravého včelieho vosku. Zbaví nechtov lámania štepenia, dodá im zrkadlový lesk a pružnosť,spevní nechtovú platničku. Súčasne aj prkrví nechty a zabezpečí tak isto zdravý rast. Necht sa nepredlžuje je prirodzený,može sa lakovať a vydrží pokiaľ necht nevyrastie.

Parafínový zábal na ruky

Je v hodný hlavne v zimných mesiacoch,kedy je pokožka rúk obzvlášť vystavená nepriaznivým poveternostným vplyvom. Vhodná je samozrejme vždy keď sú ruky mimoriadne namáhané a pokožka vysušená. Teplá starostlivosť o pokožku rúk, zmakčuje a zjemňuje popraskanú a suchú kožu, vyhladzuje vrásky. Po aplikácii sú ruky hladké, odýchnuté, prekrvené a jemné.

Masáž rúk

Tak ako masáž akejkoľvek časti tela aj masáž rúk je zameraná na relaxáiu, ostránenie stresu a pocitu napatia a bolesti. Po masáži prichádza pocit uvolnenia,osvieženia a dochádza k prekrveniu rúk.

Gélové nechty

Každá z nás nemá to šťastie, že má prirodzene krásne nechty, preto je tu alternatíva gélových nechtov. Modeláž nechtov a realilácia umelého nechtu umeleckým stýlom na prirodzený necht si vyžaduje dávku tvorivsti. Dobre vyvážené a upravené vylepšenie prirodzených nechtov zabezpečí ich dlhú trvácnosť,krásu a pevnosť počas doby odrastania nechtov. Výhoda gélových nechtov je,že fantázii sa medze nekladú a nechtová dizajnérka može zákazníčke ozdobiť nechty na všetky príležitosti.

Arcylgélové nechty

Nechty pre zákazníčky, ktoré svoje nechty veľmi namáhajú (kaderníčky, čašníčky, upratovačky...) EXTRAPEVNOSŤ

MAVALA - Pedikúra manikúra

Už viac ako 50 rokov, kdekoľvek na svete, je názov MAVALA synonymom kvality vďaka špecifickej a vysokej účinnosti svojich prípravkov. Portfólio prípravkov MAVALA ponúka svojim zákazníkom nielen kompletnú radu ošetrujúcich nechtových výrobkov, ale i prípravky pre okolie očí, pleť a najnovší rad určený pre starostlivosť o chodidlá. MAVALA je v súčasnej dobe jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek v nechtovom priemysle.

Spoločnosť MAVALA S.A., bola založená v roku 1958 vo Švajčiarsku. Jej zakladateľkou bola pani Madeline Van Landeghem, z ktorej mena vznikol názov MAVALA. Výrobky značky MAVALA sa úspešne predávajú vo viac ako 110 krajinách sveta. Dnes, tak ako aj v minulosti, všetky výrobky MAVALA sú vyrábané v laboratóriách v Ženeve, v tých najprísnejších normách, hygienických podmienkach a v tej najlepšej kvalite. MAVALA International S.A. má 4 hlavné pobočky, ktoré sídlia vo Francúzsku, vo Veľkej Británii, Nemecku a USA. Výrobky značky MAVALA sa úspešne predávajú vo viac ako 110 krajinách sveta. V roku 1969 bola otvorená prvá manikérska škola MAVALA v Londýne. Od roku 1994, spoločnosť spolupracuje s viac ako tridsiatimi školami estetiky vo Francúzsku, v ktorých sa manikúra vyučuje. Na lekciách sa používajú výlučne produkty MAVALA. Samozrejme lektori postupujú podľa metód spoločnosti MAVALA.