NOVÚ GENERÁCIA modelovania nechtov
 
Nails je novogeneračná technológia v nechtovom dizajne pochádzajúca z Ameriky. Z európskych štátov sa dostala najprv do Nemecka, kde som sa aj ja sama naučila základy a odvtedy sa stále zdokonalujem v jej používaní v dennej praxi. Veľkou oporou mi v tom je práve distribútor pre Európu.


Kľudne môžeme nazvať túto techniku ako "dipový systém" a to hlavne kvôli tomu, že farbu, ktorá je v práškovej forme nanesieme na necht ponáraním. Samozrejme je potrebné odborne pripraviť nechtové lôžko na aplikovanie farby.  Tento inovatívny prášok je organicky spracovaný. V kombinácii s tekutinami obohatenými vápnikom a vitamínom E sa vytvoria silné, trvácne nechty s vysokým leskom, ktorý naozaj trvá. Naše výrobky sú vyvinuté radom odborníkov na nechty a krásu tak, aby sa vytvorili prírodné a ekologické prášky pre prácu s najvyššou kvalitou.


VÝHODY
- prirodzený vzhľad a pocit
- ľahká hmotnosť a flexibilita
- bez použitia UV lampy
- obsahuje potrebné vitamíny na posilnenie nechtového lôžka
- bez zápachu
- netoxický
- schne na vzduchu
- vodeodolný
- rozpustný
- odolné, neštiepiace sa nechty


 Farebná škála ponúka na výber mimoriadne živé farby obľúbené pre každé ročné obdobie.
Vytvorila som príležitosť pre každú záujemkyňu, nechtárku vyskúšať, osvojiť  a používať túto techniku. Tematika kurzov sa vytvorila tak, aby každá absolventka dostala potrebné základné znalosti o používaní dipového systému. Ak si techniku osvojíte, nechty Vám nebudú trvať dlšie ako 45 minút.