Omladenie tváre,krku a dekoltu. Obnova pokožky (vrásky,strie,lieči akné) kolagénu a melanínu.

Vrásky okolo očí.

Novinka na chudnutie a kompletné omladenie.

V jednej ošetrovacej hlavici 5 najúčinnejších technológií v dermatológií!

-Dynamický laser 10W(640nm)

-LED svetlo 10W(690nm)

-RF bipolárna rádiofrekvencia 50W(13,6MHz)

-Vákuum

-Endermológia-LPG-Nastavenie,až 4 smerov masáže!!!

5 technológií v jednej aplikačnej hlavici!

Najnovšie Body Shape  je neinvazívny systém a unikátny estetický prístroj, ktorý využíva podtlak. Útočný sací systém vákua zdvíha pokožku, kožnú vrstvu a podkožný tuk, potom viaže a ťahá rôzne spojivové tkaniva vonkajšieho obalu. Pohybovaním môže účinne odbúravať podkožný tuk a znižuje tuk generácie bunkového tkaniva. V rovnakej dobe, lisuje kapilárne plavidlá a lymfatické kapiláry sú uvoľnené, metabolizmus je tým zrýchlený štyrikrát. V skutočnosti sa zmení bunka na mastné kyseliny po pasívnom pohybovaní a vylúči sa z tela počas každodenného života bez predchádzajúceho upozornenia.

 

Najnovšie Body Shape, ktoré používa bi-polárnu RF 50W(13,6 MHz), LED 10W(690nm) , dynamický laser 10W(640nm) a mechanické valčekové vákuové odsávanie(Endermológia) je schopné plniť všetky požiadavky našich klientov a ich zákazníkov.

Našim klientom poskytujeme služby, ktoré im pomôžu vyzerať, cítiť sa a žiť lepšie.

Natiahnutie pokožky,odstránenie strií a vyhladenie vrások-omladenie:

LED 10W (690nm) a RF bipolárna rádiofrekvencia 50W (13,6 MHz) môže ohriať v cieľových tkanivách hlboké vrstvy pokožky pre vytvorenie kolagénu. Zlepšuje krvný obeh, spevňuje pokožku tváre a odstraňuje vrásky. Zameraním na vysokú rádio vysokofrekvenčnú energiu do tukových buniek cielenú pod pokožku dosahuje okamžité a viditeľné zlepšenie.Hlboké a podkožné tukové vrstvy sú zasiahnuté súčasne, výsledkom je zvýšenie produkcie kolagénu,dlhotrvajúci plynulejší a oválny tvar, vzhľad tkaniva pokožky.

Formovanie postavy a odstránenie celulitídy,tuku:

Dynamická laser 10W(640nm),LED 10W(690nm) a vysoká RF rádiofrekvencia môže ohriať a preniknúť do hĺbky 5-20mm pod pokožku, posilňuje šírenie molekúl kyslíka, buniek, látkovú výmenu, podporujú metabolizmus tukov, takže vodu a glycerín prerozdeľuje, infračervené svetlo zvyšuje pružnosť pokožky v rámci ochrany pokožky,zohrieva podkožný tuk. Mechanická vákuová masáž zvyšuje krvný obeh a podporuje uvoľňovanie enzýmov metabolizmu tukov tkaniva. Ohniskom vykurovania tukových buniek,  zvyšuje metabolizmus a rýchlosť.

Rozpustený tuk je vylučovaný cez lymfatický systém. Po vylúčení rozpusteného tuku sa tukové bunky zmenšujú. Čím sa formuje postava a znižuje telesný obvod.

LED žiarenie 10W (690nm) vlnovej dĺžky mení priepustnosť membrán tukových buniek a tým napomáha skvapalnenému tuku premiestniť sa do intersticiálneho priestoru. Tieto prechodné zmeny nepoškodzujú adipocyty, celistvosť buniek je zachovaná. Zacielená oblasť sa prekrvuje a obnovuje sa lymfatická cirkulácia, stimuluje sa tvorba vlastného kolagénu.

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

. Fototerapia celého tela,omladenie pleti • Minimalizuje vrásky a jemné linky • Redukuje poranenia na nohách • Zjemňuje a spevňuje pokožku • Uzdravuje poškodenú pokožku • Uzdravuje a zabraňuje akné • Stimulácia a regenerácia kolagénu • Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín • Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie • Lieči kožné škvrny • Redukuje zhoršovanie pokožky • Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku • Detoxikácia organizmu • Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií • Zvyšuje cirkuláciu • Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín • Redukuje veľkosť pórov • Redukuje hrubosť pokožky • Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

Podkožný tuk v pokožke organizovaný do lalôčika tuku, ktorý oddeľuje kolagénové vlákna. Keď sa tieto lalôčiky zduria, rozšírený tuk, prijíma charakteristické vzory celulitídy. Celulitída je najviac viditeľná na problematických oblastiach najme u žien. Stehná, kde je koža priviazaná dole na základné svaly. Pre efektívne ošetrenie celulitídy sa nie len tukové bunky musia scvrknuť, ale kolagénové vlákna je potrebné posilniť a dotiahnuť.

 

Príjemne lieči celulitídu RF priamym zameraním tepla do tukových buniek v týchto konkrétnych oblastiach. Spoluprácou s ručným vákuovým nasávaním môže zlepšiť krvný obeh a zvýšiť kyslík v krvi v cieľovej oblasti. Prístroj ohrieva tukové bunky hlboko v koži (podkoží vrstvy pokožky), urýchľuje uvoľňovanie tekutého tuku a ihneď zmenšuje ich veľkosť. Súčasne je kontrakcia kolagénových vlákien v koži obnovená.Je bližšie k jeho pôvodnej forme.

 

Miera zvýšenia produkcie kolagénových vlákien pre dlhotrvajúce klinické výsledky. Pokožka je hladšia, viac tvarovaná,pri súčasnom znížení výskytu celulitídy.

Teplo preniká hlboko do podkožia, tým vylučuje  fibroblasti zo spojivového tkaniva, dochádza k obnove kolagénových a elastických vlákien.

 

Endermológia – cesta ku zdraviu a kráse

 

Endermológia ošetruje kožné a podkožné spojivové tkanivo. Táto technológia sa dokonale prispôsobuje všetkým oblastiam tela a je vysoko účinná ako z fyziologického, tak i z kozmetického hľadiska. Zameriava sa na celulitídu – pôsobí na podkožné spojivové tkanivo, posilňuje cievny systém, podporuje vylučovanie toxických látok, stimuluje látkovú výmenu a mobilizuje „spojivový gél“ z dôvodu obnovy jeho hladkosti.

 

Endermológia povzbudzuje cievny a lymfatický systém, a tým redukuje zadržiavanie vody v tele. Taktiež modeluje postavu a zmenšuje objem určitých častí tela zvýšením lipolýzy v rôznych vrstvách tukového tkaniva. Zanedbateľný nie je ani jej vplyv na pokožku, keďže pôsobí ako peeling, ktorý odstraňuje odumreté bunky a obnovuje prirodzenú žiarivosť pleti.