V salóne je možné využiť aj služby modernej technológie ako je FOTODEPILÁCIA pulzým svetlom prístroj VPL- bezpečná a trvalá redukcia ochlpenia, ktorá využíva inovačnú technológiu sveťelných impulzov ktoré ničia bunky vlasového folikulu. Nedochádza k poškodeniu pokožky ako je to bežné u klasických laserových techník.

Prístroj VPL ponúka na invázne a bezpečné ošetrenie jeho parametry sú spôsobené tak, aby aplikácia bola príjemná a jednoduchá. Ošetrenie umožňuje dosiahnuť vynikajúcich výsledkov ako v depilácií tela tak aj tváre. Fotodepilácia prístrojom VPL je určená ako pre ženy tak aj pe mužov.

FOTOOMLADENIE pulzným svetelným lúčom prístroja VPL je ošetrenie s dlhodobými výsledkami. Je vhodné najmä pre pokožku tváre, krku, dekoltu a rúk. Ošetruje pokožku, ktorá je poškodená UV žiarením, ďalej je určené pre pleť hrubú, vráskavú a pre pleť s výraznými pigmentovými zmenami. Ošetrenie poskytuje obnovu hydratácie a pružnosti pokožky, zmenšuje póry a prináša pleti hodvábnu jemnosť. Naviac odstraňuje jazvy po akné a podporuje hojenie. Princíp je v stimulácií tvorby nového kolagénu v pokožke. Vaša pleť získa mladistvý vzhľad.

Fotoomladenie je určené ako pre ženy tak aj pre mužov od chvíle, keď sa na pleti objavia prvé príznaky starnutia. Naozaj vynikajúcich výsledkov je dosiahnuté u klientov po 30 roku veku. Ošetrenie je možné aplikovať i u mladších klientov, ak je ich pleť poškodená slnečným žiarením. Fotoomladenie prístrojom VPL prináša dokonalé viditeľné zlepšenie bez nutnosti prerušenia každodenných aktivít.