UŽ ŽIADNE KOMPROMISY MEDZI TRENDMI  VO FARBENÍ A ZDRAVÍM VAŠICH VLASOV!

Rada skúšate posledné módne trendy vo farbení vlasov? Nechávate si vlasy často zosvetľovať či melírovať? Túžite po radikálnej zmene farby vlasov?

Chcete svojim vlasom dožičiť maximálnu starostlivosť aj počas farbenia, odfarbovania alebo melírovania? SMARTBOND JE PRE VÁS IDEÁLNYM RIEŠENÍM!

SMARTBOND je služba, ktorá chráni väzby vo vnútri vašich vlasov počas farbení, odfarbovaní či melírovaní. Rozdiel v kvalite svojich vlasov pocítite ihneď a pri používaní domácej starostlivosti SMARTBOND vám vydrží dlhodobo.

Vďaka službe SMARTBOND je možné vykonávať takmer neobmedzené zmeny farby vlasov. A to aj na vlasoch scitlivených alebo dlhodobo namáhaných. V jeden deň si tak môžete dopriať radikálnu zmenu farby, napríklad nechať sa odfarbiť z tmavohnedej na svetlú blond. Alebo túžite po módnych pastelových či šedých odtieňoch? Vďaka SMARTBOND nie je nič nemožné!

Nájdite odvahu meniť farbu svojich vlasov podľa nálady. Inšpirujte sa napríklad módnymi technikami odfarbovania ako STROBING, CONTOURING, BABYLIGHTS či OMBRÉ.