Revolučné predlžovanie  vlasov už aj u nás!
Easilocks je síce nováčikom na trhu – vznikol v roku 2010, ale už teraz sa radí medzi špičku v predlžovaní a zahusťovaní vlasov.
Je nositeľom prestížneho ocenenia Hair Awards a rýchlo si získava priazeň mnohých celebrít po celom svete.


Zakladateľom Easilocks je kaderník Shane O’Sullivan ,ktorý sa vlasom začal venovať už vo veľmi mladom veku, už ako 18 ročný získal od svetoznámeho Vidal Sassona prestížne ocenenie kolorista roka. Je víťazom nespočetného množstva kaderníckych súťaží po celom svete a jeho precízne strihy a inovatívne techniky mu zabezpečili popredné miesto medzi celebritnými kaderníkmi. Po veľkom svetovom úspechu bol Shane vybraný z tisícov kaderníkov ako ambasádor niekoľkých popredných značiek,ktoré sa zaoberali predlžovaním vlasov a a neustálej inovácie tejto techniky. Pracoval v mestách ako New York, Chicago, Las Vegas, či Los Angeles. Shane mal možnosť vyskúšať takmer každú techniku predlžovania vlasov ,ale na každom zo systémov našiel niečo,čo mu nevyhovovalo. Posledné roky strávil hľadaním ideálneho riešenia pre predlžovanie a zahusťovanie vlasov, vyvrcholenie prišlo v roku 2010, kedy založil spoločnosť EASILOCKS, ktorá prináša inováciu v podobe opakovane použiteľného revolučného predlžovania vlasov.

REVOLUČNÉ SPOJE
Spoje Co-Tube sú dostupné v 13 odtieňoch, 6 rôznych rozmeroch a sú absolútne vodeodolné. Špeciálna ultra tenká farebná vrstva sa za pomoci techniky glazovania, uzamyká do spoju s mimoriadne dlhotrvajúcimi výsledkami a žiadneho nežiadúceho šúpania sa vašich spojov.
Spoje Co-Tube majú mierne zaoblené okraje, ktoré po stlačení priľnú k vlasu natoľko, že je efekt nadmieru prirodzený a to všetko s maximálnou ochranou vašich prirodzených vlasov.