Ide o najvýkonnejší stroj v oblasti epilácie tela laserovou technikou. Unikátna technológia, ktorá je primárným programom tohto prístroja, zaručuje bezbolestné, rýchle a vysoko bezpečné ošetrenie tela. Prémiový chladiaci systém zaručuje vysoko efektívné chladenie, ktorým sa ošetrenie stáva bezbolestné. Light sheere predstavuje najefektívnejšieu techniku epilácie používanú pre dosiahnutie postupného odstránenia chlpov na tvári a tele. Tradičné lasery prenikaajú do pokožky cez epidermis relatívne agresívnym spôsobom, tak aby zahrialy folikulu na teplotu 65 stupňov a tým ju okamžite zničí. Náš prístroj zohrieva folikulu postupne s pomocou nízkej frekvencie a opakovaných pulzov.
Ošetrenie je mimoriadne účinné na tmavšie a hrubšie chĺpky. Jemnejšie chĺpky sa odstraňujú menej účinne. laserovovou epiláciou sa dosiahne želaný efekt hladkej pokožky bez ochlpenia po troch, až šiestich opakovaných ošetreniach, v závislosti od ošetrovaniej lokality.
 
Pokyny pred ošetrením: pred ošetrením je potrebné prísť dôkladne oholený žiletkou na lokalite kde sa bude ošetrenie vykonávať.
                                       počas celej doby trvania ošetrení sa klient nesmie vystavovať slnečnému žiareniu
                                       ošetrenia sa opakujú raz za mesiac ( podľa potreby)
 
Cenník
horná pera - 20eur
brada - 20eur
horná pera + brada - 35 eur
bokombrady -   25eur
celá tvár  -   65eur
okoloie bradaviek - 20eur
podpazušie -   40eur
pánske ramená - 60eur
predlaktia -  50eur
celé ruky -   80eur
hrudník -   80eur
chrbát -   100 - 160eur
bikiny -   40eur
podpazušie + bikiny 70eur
bikiny brazilian (celé) 100eur
zadok    100eur
genitálna oblasť 30eur
stehná   120eur
predkolenia   80eur
celé nohy   160eur
5x celé nohy 600eur + grátis 3x podpazušie