Hydrafacial glow skin

INFOLINKA A OBJEDNÁVKY

Vďaka najvyššej rade prístroja Luxury Glowskin špeciálne vyvinutým omladzujúcim séram budete mať pleť zdravú, krásne vypnutú a omladenú.

Bez bolesti rieši rôzne nedokonalosti pleti ako sú jemné linky a vrásky, rozšírené póry, pigmentové fľaky, povädnutá a dehydrovaná pleť, akné. Posilňuje všetky funkcie zdravej pleti, pomáha pleti zostať sviežou, odolnejšou a hladkou.

Toto ošetrenie čistí, odstraňuje odumreté bunky a vysáva mazové zátky. Po ošetrení bude Vaša pokožka hydratovaná, vypnutá a omladená.

Prístroj obsahuje rôzne koncovky a nadstavce, ktoré sú jednorázové, čím sa eliminuje riziko prenosu infekcie. Koncovka umožňuje difúziu špecifických roztokov počas ošetrenia. Jednotlivé pohyby špirálovitou koncovkou umožňujú efektívnu exfoliáciu. Pri každom pohybe sa robí niekoľkonásobná exfoliácia. Vďaka technológii využívajúcej vákuum je možné vysať nečistoty, odumreté bunky a prebytočný tuk z pokožky.

“vaša krása je naša práca”

V našom salóne zabezpečujeme každej/každému z vás maximálne pohodlie a súkromie. Preto pracujeme výhradne na objednávky, ktoré vám dokažu zabezpečiť skutočný komfort.

Ak máte záujem o nejakú z našich procedúr, neváhajte sa nám ozvať na naše telefónne číslo kedykoľvek od 8:00 do 20:00 a my vám odpovieme v čo najkratšom čase.