Nanoplastika vlasov

INFOLINKA A OBJEDNÁVKY

Úžasná procedúra, ktorá vašim poškodeným a mdlým vlasom dá raz a navždy dokopy ich prirodzenú krásu a silu! Ak hľadáte spôsob, ako obnoviť vitalitu vašich vlasov, siahnite po nanoplastike Nanoplastia Gold – produktu založenom na nanotechnológii. Obsahuje komplex bielkovín a vitamínov, dôležitý kolagén a elastín, a je obohatený o častice 24-karátového zlata. Jeho výhodou je, že neirituje sliznicu, nespôsobuje alergie a je absolútne bezpečný aj pre tehotné ženy. S jeho silnými narovnávacími účinkami budete mať hladké a lesklé vlasy až 6 mesiacov. Nanoplastia Gold dodá vašim vlasom hodvábny vzhľad, skvelý lesk, dokonale zvlhčí a vyplní nedostatky v ich štruktúre. Tento revolučný produkt je vhodný pre všetky typy vlasov bez rozdielu.

“vaša krása je naša práca”

V našom salóne zabezpečujeme každej/každému z vás maximálne pohodlie a súkromie. Preto pracujeme výhradne na objednávky, ktoré vám dokažu zabezpečiť skutočný komfort.

Ak máte záujem o nejakú z našich procedúr, neváhajte sa nám ozvať na naše telefónne číslo kedykoľvek od 8:00 do 20:00 a my vám odpovieme v čo najkratšom čase.